polski deutsch english


NA SKRÓTY

region
zagospodarowanie
alfabetycznie
alfabetycznie
terminy
zaawansowane

LOGOWANIE

Login
Hasło
zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?


Liczba odwiedzin:

3851721
 

Już wkrótce przetargi!


2021-10-27

województwo: śląskie gmina: Jasienica
Ogłoszenie - I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż dz. 1771/6 w Rudzicy

2021-11-18

województwo: śląskie gmina: Jasienica
Ogłoszenie - I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż dz.:1770 Jasienica

2021-11-18

województwo: śląskie gmina: Jasienica
Ogłoszenie - I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż dz.:2363/1 Mazańcowice
 
efb2dd78b0695036def542aff3cd405f.jpg
 

Oferta dla samorządów

Ponad tysiąc inwestorów zarejestrowanych w naszej bazie czeka na Wasze ofertyJeśli zależy Wam na szybkim pozyskaniu nowych, dynamicznych inwestorów dla Waszej gminy lub szybkiej sprzedaży nieruchomości proponujemy Państwu prezentację ofert inwestycyjnych na łamach Ogólnopolskiej Bazy Ofert Inwestycyjnych - www.ofertyinwestycyjne.pl. Serwis ofertyinwestycyjne.pl jest najbardziej zaawansowaną platformą terenów inwestycyjnych prezentowanych przez gminy w Polsce.

Umieszczając swoje oferty w naszym serwisie:

- możecie opublikować NIEOGRANICZONĄ liczbę ofert inwestycyjnych pochodzących z Waszej Gminy. Oferta będzie dokładnie i przejrzyście opisana. Można również dołączyć do niej zdjęcia. Każda oferta może zostać umieszczona w trzech językach: polskim, angielskim i niemieckim,

- do każdej oferty dołączona będzie elektroniczna wizytówka Waszej gminy z kompletem informacji dla inwestorów (również w trzech językach),

- oferty możecie umieszczać samodzielnie (według przekazanych przez nas instrukcji). Mogą je też umieszczać redaktorzy serwisu ofertyInwestycyjne.pl na podstawie przekazanych przez Was (faksem, e-mailem, pocztą) informacji,

- otrzymacie Państwo  wyświetlany baner kierujący do dowolnej podanej przez Państwa strony internetowej. Baner będzie widoczny na każdej podstronie serwisu ofertyinwestycyjne.pl tak, że zobaczy go każdy odwiedzający.

   Każdego dnia kilkuset inwestorów szuka w Internecie ofert inwestycyjnych i nieruchomości różnych gmin. Wielu z nich zainteresowałoby się Waszymi ofertami, gdyby tylko mogli je znaleźć. Naprawdę warto ułatwić im poszukiwania. Proszę pamiętać, że o każdej nowej ofercie zostanie poinformowanych drogą elektroniczną ponad tysiąc potencjalnych inwestorów zarejestrowanych w serwisie.

   Serwis ofertyInwestycyjnie.pl będzie bardzo intensywnie promowany w Internecie, w prasie biznesowej i samorządowej, - wszystko po to, żeby Wasze oferty dotarły do jak największej liczby inwestorów.

   W przypadku pytań i wątpliwości prosimy o kontakt:
gminy@ofertyinwestycyjne.pl

   Będziemy bardzo usatysfakcjonowani jeżeli zechcecie Państwo podjąć z nami współpracę dołączając tym samym do wielu miast i regionów, których gospodarze już to uczynili.


Zapraszamy do rejestracji w serwisie ofertyinwestycyjne.plofertyinwestycyjne.pl © 2005-2021
Wszelkie prawa zastrzeżone


Wasilków warsztaty samochodowe koślawość kolan części Ducato VIN hobbit tools