polski deutsch english


NA SKRÓTY

region
zagospodarowanie
alfabetycznie
alfabetycznie
terminy
zaawansowane

LOGOWANIE

Login
Hasło
zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?


Liczba odwiedzin:

3834804
 

Już wkrótce przetargi!


 
23c513154a17f4a8dfb6e0c7cfe0b5a4.jpg
Urząd Miasta i Gminy

Lidzbark

gmina


Nazwa urzędu Urząd Miasta i Gminy
Strona WWW www.lidzbark.pl
E-mail umig@lidzbark.pl
Miejscowość
kod pocztowy
13-230 Lidzbark
Ulica, nr Sądowa 21
Telefon 23 696 15 05
Fax 23 696 21 07
NIP 571-162-96-63

Lokalizacja - Miasto Lidzbark

Lidzbark   zlokalizowany   jest   w   powiecie   działdowskim,   w   województwie   warmińsko-mazurskim.   Ponad   8   tysięczne miasteczko   zlokalizowane   jest   na   styku   trzech   województw:   warmińsko-mazurskiego,   kujawsko-pomorskiego   oraz mazowieckiego. W promieniu 100 km od Lidzbarka znajduje się Olsztyn, Toruń oraz Płock. Odległość do Warszawy wynosi 170 km a do Gdańska 200 km.

Atuty województwa warmińsko-mazurskiego

Unikalne środowisko naturalne – znakomite warunki rozwoju dla ekologicznych gałęzi przemysłu oraz działalności przemysłu turystycznego i agroturystycznego. Ludzie – wykwalifikowani pracownicy i najniższe koszty produkcji w Polsce. Najwyższa w Polsce pomoc publiczna oraz atrakcyjne lokalizacje pod inwestycje. Brama do rynku Unii Europejskiej i rynków wschodnich  –  zewnętrzna  granica  Unii  Europejskiej  z  Federacją  Rosyjską.  Rozwijająca  się  gospodarka  i  sektory priorytetowe: przemysł drzewno-meblarski, produkcja rolno-spożywcza, produkcja maszyn i urządzeń, turystyka.

 

O walorach inwestycyjnych Lidzbarka mówi Burmistrz Maciej Sitarek


Atutem Lidzbarka jest korzystna lokalizacja i dobra infrastruktura drogowa. W 2015 roku  została oddana do użytku północna obwodnica miasta, przy której znajduje się ponad 50 ha  terenów  inwestycyjnych. Warto wspomnieć o gazociągu, który zasila nasze miasto. Widzę potencjał gospodarczy Lidzbarka, dlatego od początku 2015 roku skrupulatnie przygotowuję tereny inwestycyjne: aby były w pełni uzbrojone i posiadały miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Mówiąc o Lidzbarku jako miejscu atrakcyjnym dla inwestora, nie można zapomnieć  o  walorach  przyrodniczych  i  krajobrazowych.  Unikalne  środowisko  naturalne i dobrze rozwinięta baza rekreacyjna, turystyczna i noclegowa sprawiają, że po pracy można korzystać ze ścieżek rowerowych, plaży i innych atrakcji. Tereny przy obwodnicy - to najlepiej oceniona przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych lokalizacja inwestycji na terenie powiatu działdowskiego.


Zobacz film o terenach inwestycyjnych: https://youtu.be/io4jmMiZCm0Lokalizacja urzędu
ofertyinwestycyjne.pl © 2005-2020
Wszelkie prawa zastrzeżone


Wasilków warsztaty samochodowe koślawość kolan części Ducato VIN hobbit tools