polski deutsch english


NA SKRÓTY

region
zagospodarowanie
alfabetycznie
alfabetycznie
terminy
zaawansowane

LOGOWANIE

Login
Hasło
zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?


Liczba odwiedzin:

3833240
 

Już wkrótce przetargi!


 
23c513154a17f4a8dfb6e0c7cfe0b5a4.jpg
Urzęd Gminy

Uście Gorlickie

gmina


Nazwa urzędu Urzęd Gminy
Strona WWW www.usciegorlickie.pl
E-mail gmina@usciegorlickie.pl
Miejscowość
kod pocztowy
38-315 Ujście Gorlickie
Ulica, nr Uście Gorlickie 80
Telefon 18 3516041
Fax 18 3516041
NIP 738-10-37-669

Tereny wokół Uścia Gorlickiego wyróżniają się szczególną urodą i malowniczością. Najwięcej radości znajdą tutaj osoby poszukujące wypoczynku w spokojnej, oddalonej od zgiełku cywilizacyjnego okolicy.
Wysoka lesistość, piękno górskiego krajobrazu, czyste środowisko, sprzyjający łagodny klimat, słabe zaludnienie przyciągają turystów i wczasowiczów o każdej porze roku. Liczne źródła wód mineralnych w uzdrowisku Wysowa-Zdrój oraz szeroki wachlarz usług lecznictwa uzdrowiskowego zapewniają kuracjuszom powrót do zdrowia.
Unikalne w skali kraju zespoły szaty roślinnej i świata zwierzęcego, środowisko przyrodnicze z zachowanymi elementami pierwotnego krajobrazu zachęcają do wymarzonego wypoczynku miłośników przyrody. Na turystów czekają setki kilometrów ciekawych szlaków turystycznych (pieszych, konnych i rowerowych), a także różnorodna oferta w dziedzinie sportów i turystyki konnej zarówno Stadniny Koni Huculskich w Gładyszowie jak i innych stanic i stajni końskich działających na terenie gminy (Hańczowa, Izby, Nowica, Wysowa-Zdrój).
Drogowe przejście graniczne w Koniecznej, oraz trzy miejsca do przekraczania granicy państwa na szlakach turystycznych zlokalizowane w okolicy Wysowej-Zdroju stwarzają możliwość wycieczek w przygraniczne rejony Słowacji.

Lokalizacja urzędu
ofertyinwestycyjne.pl © 2005-2020
Wszelkie prawa zastrzeżone


Wasilków warsztaty samochodowe koślawość kolan części Ducato VIN hobbit tools