polski deutsch english


NA SKRÓTY

region
zagospodarowanie
alfabetycznie
alfabetycznie
terminy
zaawansowane

LOGOWANIE

Login
Hasło
zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?


Liczba odwiedzin:

3834464
 

Już wkrótce przetargi!


 
df1fff7fb66568889e50a7bb3e3d7746.jpg
 

Data dodania: 2014-05-07 14:57:30drukuj

Tereny inwestycyjne w Gminie Wilczyce

Termin przetargu:

brak danych

Lokalizacja:

Województwo: świętokrzyskie
Powiat: buski
Gmina: Wilczyce
Adres: Wilczyce, 27-612

Sposób zagospodarowania:


farmy fotowoltaiczne,
usługi,
stacje paliw,
inne,
przetwórstwo drewna,
baza transportowo-spedycyjna,
przetwórstwo rolno-spożywcze,
handel i usługi,
hotele i gastronomia,
turystyka,
zabudowa składowa, magazynowa,
zabudowa przemysłowa


Szczegóły oferty:

Władze samorządu Gminy Wilczyce zapraszają Państwa do zapoznania się z ofertą inwestycyjną Gminy Wilczyce oraz do rozważenia możliwości lokalizacji na naszym terenie inwestycji związanych z usługami handlu i gastronomii z dopuszczeniem składów
i magazynów.

Gmina Wilczyce położona jest we wschodniej części Wyżyny kielecko-sandomierskiej w dolinie rzeki Opatówki w pobliżu zabytkowego miasta Sandomierza.

Wilczyce są typowo rolniczą gminą, nastawioną na produkcję warzywniczo – sadowniczą.

Gmina Wilczyce ma bardzo dobre warunki komunikacyjne, które wyznacza droga krajowa Nr 79 relacji Warszawa- Kozienice- Ożarów- Sandomierz- Kraków.

Polecamy Państwa uwadze teren inwestycyjny znajdujący się w obrębie Gałkowice-Ocin. Teren składa się z 3 działek ewidencyjnych oznaczonych nr 11/2; 12/2; 13/2 o łącznej pow. 3,1900 ha stanowiących własność Gminy Wilczyce. Teren położony jest przy drodze krajowej Nr 79 relacji Warszawa-Sandomierz. W pobliżu terenu znajdują się obiekty infrastruktury technicznej. Warto podkreślić, że w promieniu ok. 100 km od Gminy Wilczyce znajdują się takie aglomeracje Kielce, Lublin, Rzeszów, Stalowa Wola oraz ciekawy turystycznie Sandomierz. W pobliżu znajduje się również linia kolejowa.

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego tereny te przeznaczono pod zabudowę przemysłowo-techniczną (z dopuszczeniem składów i magazynów) i zabudowy usługowej (usługi handlu i gastronomii).

Na terenie Gminy Wilczyce znajdują również inne atrakcyjne tereny inwestycyjne będące własnością Skarbu Państwa, wykonawcą prawa własności jest Agencja Nieruchomości Rolnych Oddział Terenowy w Rzeszowie z siedzibą: 35-959 Rzeszów ul. 8-ego Marca 13; tel. 17 853 78 00 RZESZOW@ANR.GOV.PL Polecamy Państwa uwadze tereny inwestycyjne znajdujące się w obrębie Wilczyce gm. Wilczyce.

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego tereny te przeznaczone są pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z dopuszczeniem zabudowy usługowej oraz tereny zabudowy przemysłowo – technicznej (z dopuszczeniem składów i magazynów)
i zabudowy usługowej (usługi handlu i gastronomii).

Gmina Wilczyce jest idealnym partnerem dla inwestorów. Ewentualni inwestorzy mogą liczyć na wszelaką pomoc ze strony władz samorządu.

Zachęcamy do wnikliwego zapoznania się z ofertą inwestycyjną gminy.


FotoKontakt w sprawie oferty

Telefon: +48 (15) 837-72-75, 837-72-32, 837-73-93
Telefax: +48 (15) 837-72-36
e-mail: urzad@wilczyce.plPowiadom znajomego o tej ofercie:

Twoje imię i nazwisko:
E-mail znajomego:


Przybliżona lokalizacja:ofertyinwestycyjne.pl © 2005-2020
Wszelkie prawa zastrzeżone


Wasilków warsztaty samochodowe koślawość kolan części Ducato VIN hobbit tools