polski deutsch english


NA SKRÓTY

region
zagospodarowanie
alfabetycznie
alfabetycznie
terminy
zaawansowane

LOGOWANIE

Login
Hasło
zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?


W serwisie:

2979795
 
8cdf9ec57ac99470d21b556cd4f05192.jpg
Data dodania: 2010-02-22 17:51:00drukuj

Szczegóły oferty: Zabudowa pensjonatowa w Radęcinie


Lokalizacja:

Województwo: lubuskie
Powiat: strzelecko-drezdenecki
Gmina: Dobiegniew
Miejscowość: Dobiegniew
Kod pocztowy: 66-520


Szczegóły

Dwie bardzo atrakcyjne  działki inwestycyjne nad jeziorem Radęcinio pod zabudowę pensjonatową. W sąsiedztwie działek znajduje się kompleks działek pod indywidualną zabudowę mieszkalno-rekreacyjną. Po stronie zachodniej znajduje się bardzo duży i  urokliwy las, którego zarządcą jest Administracja Lasów Państwowych.   Nad jeziorem znajduje się plaża ogólnodostępna wraz z okazałym pomostem. Nie opodal kąpieliska  urządzone jest pole biwakowe wraz z wiata biesiadną, miejscem  do wypoczynku. Działki są uzbrojone w sieć elektryczną, sieć wodociągową, sieć kanalizacyjną.

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego terenów wypoczynkowo turystycznych nad jeziorem Radęcino nieruchomości przeznaczone są pod przystań wodną z mieszkalnictwem  rekreacyjnym i zabudową pensjonatową (UT, MP).


Sposób zagospodarowania

turystyka, hotele i gastronomia, sport i rekreacja, budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne, budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne, inne, sanatoria i uzdrowiska

Foto

foto foto foto


Kontakt w sprawie oferty


Powiadom znajomego o tej ofercie:


Twoje imię i nazwisko:
E-mail znajomego:

Przybliżona lokalizacja:




ofertyinwestycyjne.pl © 2005-2010
Wszelkie prawa zastrzeżone


tworzenie stron warsztaty samochodowe porównywarki cen zespoły weselne białystok biżuteria gminy w polsce VIN