Zarejestruj się Zaloguj się

Język strony:

Wyszukaj Tereny Inwestycyjne :

Zachodnio-Pomorskie Świętokrzyskie Śląskie Mazowieckie Warmińsko Mazurskie Pomorskie Podlaskie Podkarpackie Opolskie Lubuskie Lubelskie Dolnośląskie Łódzkie Małopolskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie
f9902535a0a7e5a22bc487902f2ebb21.jpg

Urząd Miasta

Gorzów Wielkopolski

miasto na prawach powiatu


Nazwa urzędu Urząd Miasta
Strona WWW www.gorzow.pl
E-mail boi@um.gorzow.pl
Miejscowość
kod pocztowy
66-400 Gorzów Wlkp
Ulica, nr Sikorskiego 3-4
Telefon 095 7355830
Fax 095 7355830
NIP 599-00-19-632

Dzisiejszy Gorzów jest miastem, które odgrywa bardzo ważną rolę na mapie zachodniej Polski. Jako główny ośrodek gospodarczy województwa lubuskiego charakteryzuje się dobrze rozwiniętym przemysłem, zwłaszcza chemicznym, elektrotechnicznym, farmaceutycznym i maszynowym, budownictwem oraz handlem. 

Rozwojowi gospodarczemu sprzyja stworzony w mieście dobry klimat dla inwestorów, aktywność władz samorządowych oraz instytucji promujących i wspierających działalność gospodarczą. W sferze obsługi biznesu działa w Gorzowie blisko 30 oddziałów i filii różnych banków oraz wiele firm doradczych, ubezpieczeniowych i reklamowych. W mieście organizowanych jest wiele imprez gospodarczych, m.in. Targi Funduszy Europejskich, Gorzowskie Prezentacje Innowacji, czy Lubuskie Targi Nieruchomości i Inwestycji, a wiele spośród działających tu podmiotów gospodarczych szczyci się posiadaniem europejskich certyfikatów jakości.

Gorzów jest największym ośrodkiem Euroregionu Pro Europa Viadrina, współpracuje na wielu płaszczyznach z partnerami zarówno krajowymi, jak i zagranicznymi.

Lokalizacja urzędu