Zarejestruj się Zaloguj się

Język strony:

Wyszukaj Tereny Inwestycyjne :

Zachodnio-Pomorskie Świętokrzyskie Śląskie Mazowieckie Warmińsko Mazurskie Pomorskie Podlaskie Podkarpackie Opolskie Lubuskie Lubelskie Dolnośląskie Łódzkie Małopolskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie
97211537b2c584596be8d9d7eceade0b.jpg

Urząd Miasta

Grajewo

gmina


Nazwa urzędu Urząd Miasta
Strona WWW www.grajewo.pl
E-mail sekretariat@um.grajewo.pl
Miejscowość
kod pocztowy
19-200 Grajewo
Ulica, nr Strażacka 6A
Telefon 86 2730800
Fax 86 2730803
NIP 719-153-20-

Szanowni Państwo,

Grajewo to miasto położone na pograniczu Mazowsza, Mazur i Podlasia. Znajduje się na terenie Zielonych Płuc Polski. Dzięki swojej dogodnej lokalizacji oraz walorom turystycznym jest doskonałym miejscem do zamieszkania jak i rozwinięcia działalności swojej firmy.

Droga krajowa nr 61 Łomża – Augustów – Suwałki, droga krajowa nr 65 Ełk – Białystok, linia kolejowa Ełk - Białystok i dostępność terenów inwestycyjnych świadczą o wysokim potencjale gospodarczym Grajewa.

Bliskość Biebrzańskiego Parku Narodowego, otoczenie lasów i jezior pozwala na relaks i wypoczynek. Na atrakcyjność Grajewa wpływ mają również: dbałość o bezpieczeństwo, rozbudowana infrastruktura techniczna oraz dobrze rozwinięta oświata wraz z obiektami rekreacyjno – sportowymi.

Zachęcam Państwa do skorzystania z kalendarza przetargów. Dzięki niemu będą Państwo na bieżąco z terminami licytacji i składania ofert oraz spotkań organizowanych w terenie przez Urząd Miasta w Grajewie. Wystarczy kliknąć na jedną z zaznaczonych dat, aby wyświetlić szczegóły.

Liczę na to, iż staną się Państwo częścią naszego społeczeństwa.

Mieszkaj i inwestuj w Grajewie!

Adam Kiełczewski
Burmistrz Miasta Grajewo

Lokalizacja urzędu